Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Викладачі кафедри журналістики та нових медіа приділяють значну увагу адаптації студентів до сучасних медіа реалій

19 - 27 вересня 2015 року
м. Київ

З 19 по 27 вересня 2015 р. у столиці проходив Другий київський Urban Fest (KUF2). Головною темою заходу було обговорення підходів до створення стратегій розвитку територій, а саме міста Києва. На фестиваль завітали кияни, зарубіжні гості та спеціалісти з розвитку міста, де змогли подискутувати про міські проекти, а активісти – знайти однодумців та ресурси на втілення своїх проектів та самих неймовірних задумів у життя. До урбаністичної громади Kyiv Urban Festу 25 вересня 2015 р. долучилися і студенти-грінченківці (журналісти-магістри, 6-го курсу). У рамках нормативного курсу «Інформаційні потоки в соціальних комунікаціях» (ст.викладач, кандидат політичних наук Андрій Сніжко) У пошуках урбаністичних інновацій вони відвідали цикл лекцій на різні теми, пов’язані з оновленням міста та інноваціями, зокрема, з використанням соціальних комунікацій та технологій. Оснований захід відбувся на території Національного технічного університету «КПІ», де розмістилися лекторій та майданчики для дискусій.