День Університету в Київраді!

preview den universytetu

8 жовтня 2015 року
м. Київ

8 жовтня 2015 року без перебільшення стало Днем Київського університету імені Бориса Грінченка у Київраді!

Подальшому поступу університету сприятиме затвердження сесією Київради нової редакції Статуту Університету, що відповідає Закону України «Про вищу освіту» та дає можливість повністю імплементувати його вимоги.

Київрада також прийняла значуще рішення, яке дозволить Університету суттєво розширити можливості у підготовці фахівців мистецьких спеціальностей та створення для цього відповідних умов, а також забезпечення студентів університету гуртожитками.

Колектив Університету щиро дякує Київському міському голові Віталію Кличку, заступникам голови – Олексію Рєзнікову, Ганні Старостенко, Володимиру Бондаренку, директору департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва Олені Фіданян, головам постійних комісій Наталії Шульзі, Юрію Береговому, та всім депутатам Київради за їх внесок у розвиток Університету! Окрема подяка Міністру освіти і науки України Сергію Квіту!