Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Київський університет імені Бориса Грінченка долучився до Всеукраїнського марафону «Бібліотека українського патріота»

preview ato knygy

27 жовтня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

З метою створення «Бібліотеки українського патріота» грінченківці долучилися до Всеукраїнського марафону зі збору книг сучасних українських письменників, класиків української та світової літератури для бійців АТО, поранених, що знаходяться у шпиталях, та для тимчасово переселених осіб.

Акція проводиться за ініціативи Всеукраїнського Альянсу Бійців та Волонтерів АТО спільно зі Спілкою письменників України. Подарувати бійцям можна було як нову, так і вже прочитану книжку, підписавши та залишивши побажання бійцям.

Таким чином, 27 жовтня 2015 року, ми подарували наші перші 127 книжок до «Бібліотеки українського патріота». З особливим відчуттям були передані видання «Воля живе боротьбою…» - авторський проект студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, присвячений подіям на Майдані під час Революції Гідності.