Квест «Київ – моя столиця»

Квест 7

31 жовтня 2015 року
м. Київ

31 жовтня відбувся Університетський квест Студентського наукового товариства «Київ – моя столиця». Свій науковий потенціал розкрили студенти-першокурсники під час подолання завдань заходу, який проходив у самому серці столиці, а саме на «станціях»: Михайлівський Золотоверхий собор – Фунікулер – Музей історії України ‒ Пейзажна алея – Андріївська церква – Дім Булгакова. Суботній ранок приніс перемогу команді «Терті пляцки» Інституту мистецтв, які фінішували з максимально-можливим результатом – 37 балів. Шість команд структурних підрозділів Університету були по-своєму неповторні та креативні, кожен був нагороджений сертифікатами та приємними солодкими призами. Студентське наукове товариство бажає наукових звершень першокурсникам та запрошує до співпраці.

Квест 1
Квест 2