"СЛОВОПИС-ОНЛАЙН" вже розпочав свою роботу!

9 листопада 2015 року
м. Київ, М. Тимошенка, 13-Б

09 листопада 2015 року пройшов відбірковий тур знавців української та іноземних мов, які стануть викладачами - волонтерами у проекті "СловОпис-онлайн". У стінах Університету Грінченка студенти пройшли мотиваційний тест та співбесіду. Було відібрано декілька студентів, що претендують на викладання української мови для іноземців.

Долучитися до безкоштовних онлайн-курсів вже виявили бажання люди з Польщі, Великобританії, Португалії, Норвегії та, навіть, Криму.

Іноземці цікавляться Україною, хочуть більше дізнатися про нашу культуру та історію, вивчити ази української.

«СловОпис – онлайн» – це чудова платформа для задоволення цих потреб. Користь від проекту отримають ще й студенти-філологи, які матимуть змогу спілкуватися з іноземцями, вдосконалювати свої знання та знаходити нових друзів.