Офіційна зустріч з Проректором Остравського університету (Чеська Республіка)

23 11 otrava

23 листопада 2015 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

До Київського університету імені Бориса Грінченка у рамках договору про співпрацю завітав Проректор з міжнародних відносин Остравського університету доктор Даніель Яндацький.

На офіційній зустрічі від нашого університету були присутні Ректор, професор Віктор Огнев’юк, Проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, професор Наталія Морзе та начальник відділу міжнародних зв’язків Виговська Ольга. Учасники зустрічі обговорили майбутню співпрацю між учбовими закладами у сфері наукових досліджень та спільної участі у проектах програми Еразмус +, особливо у заходах по кредитній мобільності для студентів та наукових співробітників.

В рамках візиту пана Даніель планується спілкування зі студентами Гуманітарного інституту та Інституту мистецтв.

23 11 otrava