Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Святкування Дня незалежності Фінляндії

Святкування Дня незалежності Фінляндії

4 грудня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13 Б

Київський університет імені Бориса Грінченка глибоко цінує своїх партнерів і з радістю вітає Республіку Фінляндію з Днем незалежності! 4 грудня 2015 року разом з Товариством «Україна-Фінляндія» в стінах нашого університету відбулось урочисте святкування народження Фінської Республіки. Серед гостей заходу були: Надзвичайний та Високоповажний посол Республіки Фінляндія в Україні пан Юха Віртанен, Ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк, Президент Товариства «Україна-Фінляндія» Борис Циганок.

Святковий концерт був підготовлений Інститутом мистецтв нашого університету разом із учнями Скандинавської гімназії. Щиро бажаємо наших друзям процвітання, а нашим країнам довготривалих двосторонніх відносин та спільних наукових і культурних проектів!