Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Відкриття салону творчих робіт «Світ мистецьких захоплень грінченківців»

Відкриття салону творчих робіт «Світ мистецьких захоплень грінченківців»

10 грудня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка 13-Б

З нагоди Дня Університету, 10 грудня 2015 року, у головному корпусі було урочисто відкрито салон творчих робіт «Світ мистецьких захоплень грінченківців». Із щирими словами подяки до талановитих людей, завдяки яким і було створено виставку, звернувся ректор Університету, Віктор Олександрович Огнев’юк: «Сьогодні для нас дуже важливо сприяти тому, щоб нове покоління українців було креативним, щоб воно заряджалося енергією творення».

На столах та стендах красувались картини, як намальовані фарбами, так і вишиті бісером та хрестиком. Також усі присутні могли послухати розповіді від самих талантів про те, як виготовляються композиції з кераміки, ляльки-мотанки, а також що надихнуло їх на створення ікон та захоплюючих віршованих рядків.

Усіх, хто завітав насолодитись витворами мистецтва викладачів та студентів, уже з перших кроків по коридору огортали класичні музичні композиції Вівальді і Шопена, які доповнювали атмосферу чарівністю.
Кожен охочий міг залишити свої враження від побаченого у Книзі відгуків та вражень.