Images-loading

Лекція американського фахівця з якості освіти та акредитації Керол Андерсон

DSC01408.JPG14 грудня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

За підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась лекція Віце-президента Комісії вищих навчальних закладів Асоціації шкіл та коледжів Нової Англії, доктора педагогічних та юридичних наук пані Керол Андерсон на тему: «Забезпечення якості освіти в США шляхом акредитації». На лекції були присутні: пан Конрад Тернер, радник з питань культури та освіти Посольства США в Україні, пані Юлія Кошарна, помічник аташе з питань культури Посольства США в Україні, Проректор з науково-методичної та навчальної роботи Олексій Жильцов та начальник відділу міжнародних зв’язків Ольга Виговська.

Пані Керол провела системну лекцію з питань забезпечення якості освіти шляхом акредитації у своїй рідній країні, торкнувшись при цьому історії створення системи акредитації вищих навчальних закладів у США, проблем в сфері акредитації, а також важливості самоуправління у вищих навчальних закладах.

Щиро вдячні Керол Андерсон за цікаву лекцію, а Посольству США за сприяння цікавих освітніх проектів в Україні та надання можливості відвідувати лекції відомих вчених та експертів у галузі освіти.