IV церемонія нагородження переможців конкурсу «Перший раз в PR-клас»

IMG_1149.jpg12 грудня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

12 грудня відбулась урочиста церемонія нагородження учасників і переможців IV конкурсу із соціальних комунікацій для старшокласників «Перший раз в PR-клас», на якій були присутні студенти Університетського коледжу та учні шкіл з усіх куточків України – від Херсона до Сум.

Конкурс має на меті познайомити школярів зі сферою соціальних комунікацій та спрямувати їх на обрання напряму подальшої діяльності (рекламісти, піарники, видавці, та ін.), стимулювати творчий потенціал старшокласників.

Для учасників і гостей, студенти кафедри реклами і зв’язків з громадськістю влаштували святковий концерт, в рамках якого, окрім розважальних номерів було проведено цікаві конкурси на знання реклами.

Роботи учасників оцінювались у трьох номінаціях:

«Кращий плакат» :

І місце – Боровик Богдан, учень Володимирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Редколіс Богдана, студентка Університетського коледжу;

ІІІ місце – Мацвейко Анна, учениця 267 гімназії м. Києва;

«Краща презентація» :

І місце – Совєцька Дарина, учениця Київської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням німецької мови №239.

ІІ місце – Акуліна Мирослава, учениця Володимирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Глінська Богдана, учениця Київської СЗШ №231

«Краща відеоробота» :

І місце – Тарасюк Ірина та Дідач Роксолана, учениці Університетського коледжу;

ІІ місце – команда Херсонського ліцею Херсонської обласної ради, на чолі з Надєєвою Олесею;

ІІІ місце – Старченко Аліна, учениця Низівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради.

«Гран-прі» отримала студентка Університетського коледжу Редколіс Богдана з патріотичною роботою, в якій було використано авторські вірші.

Особливу відзнаку отримали роботи на тему «Спортивним будь – це щастя путь» від загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання.

Всі переможці були нагородженні призами від спонсорів конкурсу: мережі кінотеатрів «Оскар».

Колектив кафедри реклами та зв’язків з громадськістю щиро дякує всім за участь у конкурсі та бажає нових перемог!

DSC_1903
DSC_1930