Images-loading

Презентація програм стажування від організації AIESEC

Презентація програм стажування від організації AIESEC24 березня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

      

 

 

В рамках співпраці Київського університету мені Бориса Грінченка з організацією AIESEC, 24.03.2016 р. Відділом практики і працевлаштування НМЦ стандартизації та якості освіти (Замятна О. Л.) та НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (Шталтовна Ю. А.) було організовано зустріч студентів філологічних спеціальностей Гуманітарного інституту з представником AIESEC, віце-президентом з Міжнародних програм вихідних професійних стажувань Global Talent та Global Entrepreneurs, Єлизаветою Вовченко.

В процес зустрічі відбулась презентація професійних (Global Talent Teaching) та соціальних (Global Citizen) програм стажувань за кордоном для студентів і нещодавніх випускників, які хочуть отримати професійний досвід роботи в міжнародному середовищі, застосувати академічні знання на практиці, зрозуміти суть своєї професії. Під час презентації всі студенти мали змогу ознайомитися зі змістом програм та країнами, в яких пропонується стажування.

Міжнародні програми стажувань AIESEC дають змогу подорожувати, отримувати новий досвід та покращувати рівень англійської мови, культурної обізнаності та адаптивності, сприяє розвитку активних лідерських якостей, навиків комунікації та побудові мережі міжнародних професійних контактів.