Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Першокурсники Педагогічного інституту вибирають навчальні дисципліни

Першокурсники Педагогічного інституту вибирають навчальні дисципліни

Першокурсники Педагогічного інституту вибирають навчальні дисципліни11 квітня 2016 року
м. Київ, б-р. О. Давидова, 18/2

На виконання п. 1 ст. 62 Закону України «Про вищу освіту» (забезпечення права вибору студентами 25% навчальних дисциплін із загальної кількості кредитів ЄКТС) 11 квітня 2016 року в Педагогічному інституті відбулася виробнича нарада проректора з науково-методичної та навчальної роботи Олексія Борисовича Жильцова і завідувача НМЦ стандартизації та якості освіти Університету Ольги Володимирівни Леонтьєвої зі студентами-першокурсниками.

Студентів детально ознайомили з особливостями вибору навчальних дисциплін із електронного каталогу, значенням індивідуалізації освітнього процесу для формування професійних компетентностей майбутніх фахівців та кореляції вибіркових дисциплін зі спеціалізаціями.