Кращі снайпери столиці навчаються в нашому Університеті

Кращі снайпери столиці навчаються в нашому Університеті25 квітня 2016 року
Спортивно-технічний центр «Відродження», м. Київ

25 квітня на базі спортивно-технічного центру «Відродження» відбулись військово-спортивні змагання з вогневої підготовки серед збірних команд вищих навчальних закладів міста Києва «Снайпер столиці».

Змагання започатковані за ініціативи Київської міської організації ТСО України і за підтримки Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Студенти змагались у влучній стрільбі з малокаліберної гвинтівки, але результат оцінювався не стільки за попадання в «яблучко», скільки за стабільність пострілів, тобто за їх кучністю.

Серед дівчат найкращою була студентка Університету Карпенко Наталія (результат 41 очко), а серед чоловіків наш Федоров Богдан виборов 2 місце (результат 46 очок).

В загальнокомандній першості місця розподілились наступним чином:
І місце посіла команда Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного з результатом 239 очок;
ІІ місце виборола команда Київського університету імені Бориса Грінченка з результатом 238 очок;
ІІІ місце посіла команда Національного авіаційного університету з результатом 221 очко.

Призери і переможці змагань будуть нагороджені медалями та дипломами Київської міської організації ТСО України.

Даний захід відкрив перспективи для майбутньої співпраці Університету та Товариства сприяння обороні України у справі підготовки фахівців з нової спеціалізації "Захист Вітчизни".

Кращі снайпери столиці навчаються в нашому ...