Images-loading

Презентація багатотомного видання «Борис Грінченко. Зібрання творів»

Презентація багатотомного видання «Борис Грінченко. Зібрання творів»21 квітня 2016 року
Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  

 

 

 

21 квітня 2016 р. в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася презентація багатотомного видання «Борис Грінченко. Зібрання творів». Було представлено 2 книги «Педагогічної спадщини» і 2 книги «Народопросвітньої спадщини» Б. Грінченка. Великий інтерес викликали також книги «Воля живе боротьбою!..» та серія видань для бійців АТО (Б. Грінченко, В. Симоненко).

На презентації були також представлені нові наукові видання проф. Яременка В.В.: зібрання його наукових праць у двох томах «Літератури дивна течія»; упорядковані ним зібрання праць у чотирьох томах Андрія Ніковського «Vita nova»; «Від Володимира Мономаха до Романа Галицького. Київський літопис».

У заході взяли участь наукові співробітники НДЛ грінченкознавства Київського університету імені Бориса Грінченка, викладачі та студенти Інституту філології Київського університету імені Тараса Шевченка, відомі в Україні письменники, журналісти, літературознавці: Микола Луків, Олександр Шугай, Олесь Воля, Володимир Лазоренко та ін.

Захід був спрямований на поглиблення міжуніверситетських зв’язків та підвищення ефективності наукових досліджень з грінченкознавства. Його місією було заохочення молодих науковців до вивчення спадщини Бориса Грінченка та поглиблення розуміння громадськістю значення постаті та спадщини Бориса Грінченка у контексті розвитку сучасної України як європейської держави.