Images-loading

Круглий стіл на тему: «Сучасне управління: нові виклики та перспективи» та Брейн-ринг з дисципліни «Менеджмент»

Круглий стіл на тему: «Сучасне управління: нові виклики та перспективи» та Брейн-ринг з дисципліни «Менеджмент»19, 24 травня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

    

 

 

В рамках Фестивалю науки кафедрою управління 19 травня було проведено круглий стіл на тему: «Сучасне управління: нові виклики та перспективи» та 24 травня Брейн-ринг з дисципліни «Менеджмент» між студентами 4 - 5 курсів спеціальності «Менеджмент».

Модератори проведених заходів – д. держ. упр., професор кафедри управління Поспєлова Т.В., д. держ. упр., професор кафедри управління Орлова Н.С.

В рамках круглого столу було висвітлено проблеми розвитку та удосконалення механізмів сталого розвитку на центральному, регіональному, галузевому рівнях та рівні підприємств в соціальній та економічній сферах для прийняття та реалізації ефективних управлінських рішень. У рамках тематичних напрямів щодо удосконалення механізмів сучасного управління в умовах реформування соціально-економічної системи України виступили викладачі кафедри управління – Поспєлова Т.В., Павлюк В.В., Федотов О.О., Акіліна О.В., Орлова Н.С., Михацька А.В., Панченко А.Г., Линьов. К.О., а також студенти спеціальності «Менеджмент».

В ході проведення брейн-рингу було визначено рівень володіння студентами спеціальними знаннями. Переможцем стала команда 4 курсу спеціальності «Менеджмент»

Проведені заходи сприяли поглибленню у студентів професійних знань зі спеціальності менеджмент та заохоченню їх до наукової кар’єри.

Всі учасники та переможці отримали заохочувальні призи та нагороди!