Images-loading

Дослідно-експериментальна робота НДЛ культури лідерства на базі школи І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва

Дослідно-експериментальна робота НДЛ культури лідерства на базі школи І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва31 травня 2016 року

 

 

 

Дослідно-експериментальна робота на базі школи І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва, НДЛ культури лідерства Університету Грінченка відзначена нагородою Управління освіти Голосіївської РДА в м. Києві.

Наукові співробітники НДЛ культури лідерства Валерія Міляєва та Неля Лебідь 31 травня 2016 року провели семінар-тренінг «Реалізація потенціалу вчителя в умовах шкільного освітнього середовища» для педагогів школи І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва (в межах дослідно-експериментальної роботи за темою: «Розкриття та розвиток потенціалу особистості в умовах шкільного середовища як інструмент індивідуалізації, соціалізації та професіоналізації старшокласників»).

В першій частині заходу було представлено результати третього «дослідницького» етапу експерименту: проаналізовано емпіричні дані діагностики професійного вибору старшокласників в експериментальній та контрольній групах, констатовано ефективність формувального впливу (96% учнів експериментального класу зробили свій професійний вибір).

Другу половину було присвячено створенню та аналізу колажів на тему «Моє місце у школі № 286». Педагоги із задоволенням виконували свої творчі роботи й натхненно їх презентували загалу учасників. Наприкінці тренер Неля Лебідь прокоментувала отримані результати й побажала учасникам успіху.

Захід виявився цікавим і корисним для всіх учасників. Зосередження на аналізі своїх можливостей, бажань, визначення життєвих стратегій є цінним як для особистого розвитку так і для професійного зростання.