Новини з Приймальної комісії!

Новини з Приймальної комісії!11 липня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

11 липня 2016 розпочала роботу Приймальна комісія Київського університету імені Бориса Грінченка. Уже зранку біля входу корпусів Університету зібрались вступники, які мають бажання навчатись в Університеті Грінченка. Біля корпусу Університетського коледжу (проспект Гагаріна, 16) разом із батьками зібрались вступники, які закінчили дев’ять класів і будуть вступати до Університету для навчання за програмами молодших спеціалістів. Вступники до магістратури, а також здебільшого вступники на старші курси, завітали за адресою: вулиця Маршала Тимошенка, 13-Б. Оскільки ті, хто бажає розпочати навчання з першого курсу за бакалаврськими програмами, згідно Правил прийому цього року, подають заяви в електронному вигляді. Варто нагадати, що саме за цією адресою (вулиця Тимошенка, 13-Б) Університет Грінченка відкрив консультаційний пункт, де всі охочі можуть одержати необхідну консультацію та кваліфіковану допомогу щодо створення особистого електронного кабінету і подачі електронної заяви на вступ до вишів України. Вступників до аспірантури та докторантури зустріли працівники Приймальної комісії у корпусі ректорату (вулиця Бульварно-Кудрявська, 18/2).

Нагадуємо, що Приймальна комісія Університету Грінченка працює у будні дні з 9.00 до 18.00, а в суботу та неділю (13,17,23,24 липня) з 9.00 до 13.00. Чекаємо на Вас, дорогі вступники!

Новини з Приймальної комісії