Засідання Приймальної комісії Університету Грінченка

Засідання Приймальної комісії Університету01 серпня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Сьогодні, 01.08.2016 року, відбулося розширене засідання Приймальної комісії Університету, на якому були присутні:

В. О. Огнев’юк, ректор, голова Приймальної комісії;

О. Б. Жильцов, проректор з науково-методичної роботи, заступник голови Приймальної комісії;

О. В. Леонтьєва, відповідальний секретар Приймальної комісії;

Н. М. Віннікова, проректор з наукової роботи;

О. Є. Бондарева, проректор з науково-методичної роботи та розвитку лідерства;

Керівники структурних підрозділів Університету.

Засідання відкрив ректор Університету, голова приймальної комісії В. О. Огнев’юк. Керівники інститутів, факультетів і коледжу поінформували присутніх про перебіг вступної кампанії щодо набору на програми підготовки молодших спеціалістів, спеціалістів, магістрів, а також докторів філософії. Варто зазначити, що цього року Університет приймає вступників відповідно до нової структури – з’явилися нові інститути та факультети, що суттєво підвищить якість навчального процесу.

О.Б. Жильцов повідомив, що цього року 452 особи отримають рекомендації на навчання за програмами підготовки бакалаврів за кошти бюджету на базі повної загальної середньої освіти.

О.В. Леонтьєва зазначила, що наш університет у 2016 році посів 12 місце серед ВНЗ України за кількістю поданих заяв.

Сьогодні довгоочікуваний день для вступників на програми бакалаврату, оскільки 01.08.2016 о 12.00 год були оголошені списки рекомендованих на бюджет. Нагадаємо, що до 18.00 год 05.08.2016 рекомендовані на бюджет особи мають виконати умови до зарахування, а саме – особисто принести оригінали документів до Приймальної комісії Університету.

Бажаємо успіхів!

Засідання Приймальної комісії Університету