Images-loading

Урочиста посвята першокурсників у студенти Університетського коледжу

08 31 posvyata persh 1231 серпня 2016 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б

 

 

 

31.08.2016 відбулася урочиста церемонія Посвяти першокурсників Університетського коледжу у студенти. Студентів привітала Вчена Рада Київського університету імені Бориса Грінченка. Зі словами привітання, а також цінними і важливими настановами до першокурсників звернулися ректор університету В. О. Огнев’юк і директор Університетського коледжу М. В. Братко. Також перед учорашніми школярами, а сьогодні – студентами, виступив оператор навчально-виробничого комплексу «Астудія» В. Тімохін, який щойно повернувся із зони АТО. Лідер Студентського самоврядування Університету А. Юрганова та голова Наукoвого товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київський університет імені Бориса Грінченка А. Якименко побажали натхнення та запросили до активної участі у студентському житті Університету.

Тематично посвята першокурсників була пов’язана з 25-ю річницею Незалежності України. Урочистості супроводжувалися концертними номерами. У виконанні студента ІІІ курсу В. Мирошниченка прозвучала пісня «Я України син». Пролунала пісня «Україна – це ми» у виконанні провідних солісток академічного камерного хору столиці, «Хрещатик» О. Козловської та Н. Косінської, яка викладає в Університетському коледжі.Випускниця нашого Університету – А. Зикова презентувала своє володіння іноземною мовою у вокальному мистецтві (пісня Sia «Cheap Thrills”). Студенти-хореографи виступили з хореографічним номером «Намалюю». Витончену румбу для присутніх виконали студентка Університетського коледжу П. Гуляєва (Чемпіонка України з бальних танців) та Д. Підлісний.

Кульмінацією заходу була вокально-хореографічна композиція (пісню «Ми – українці» виконала Т. Куля) заходу та вручення ректором Університету символічного студентського квитка представникам від першокурсників Університетського коледжу. За доброю традицією свято закінчилося виконанням університетського.

 

Зазначимо, що Університетський коледж готує фахівців з чотирнадцяти освітніх програм, які представляють шість галузей знань. Сьогодні до нашого Університету приєдналося 2912 студентів на всі освітні програми, з них 362 студенти коледжу! Наймолодшому – 14 років (він навчається саме у коледжі), а найстаршому – 55.