Images-loading

Перші кроки до впровадження системи електронного документообігу в Університеті Грінченка

Перші кроки до впровадження системи електронного документообігу в Університеті Грінченка23 вересня 2016 року 
 

 

 

 

23 вересня 2016 року корпорацією «Майкрософт Україна» в партнерстві з Адміністрацією Президента України продовжилась серія тренінгів по впровадженню систем автоматизації електронних документів для вищих навчальних закладів. На першій презентації системи документообігу Адміністрації Президента України для представників міністерств, університетів та громадських організацій, яка відбулась 25 липня в Адміністрації Президента від Київського університету Бориса Грінченка були присутні Буйницька О.П., завідувач науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти та Матасар Є.І., молодший науковий співробітник, програміст НДЛ інформатизації освіти. Продемонстровані рішення дозволяють паралельно працювати над одним документом та уникати його дублювання, що суттєво підвищує оперативність виконання завдань. У будь-який момент можна знайти документ за номером, темою або контекстом, визначити відповідального за його опрацювання та побачити статистику затримки кожним зі співробітників. Такий контроль виконання документу на всіх етапах його життя робить підготовку документів більш прогнозованою і керованою. Презентована система надає доступ до розвинутої аналітики та звітності, які дозволяють аналізувати бізнес-процеси та приймати ефективні управлінські рішення.

У тренінгу, що відбувся 23.09.2016 р. взяли участь заступник завідувача НДЛ інформатизації освіти з питань проектування Web-систем Грицеляк Б.І. , провідний науковий співробітник центру вебометрії та інформаційних систем Житєньова Н.В. та системний адміністратор Ільющенко О.Ю. Розглядались важливі кроки на шляху до переходу на електронне урядування – впровадження системи документообігу в університетах, модель фінансування проектів щодо створення інфраструктури для інсталяції СЕДО приватними інвесторами і порядок відшкодування інвестицій. Практична панель тренінгу була спрямована на два основних питання: використання функціоналу О365 та компонентів SharePoint в СЕД, модераторами якої були Сергій Бєльський та Роман Рудюк та презентація СЕД Адміністрації Президента України, модераторами якої були Мусієнко Павло та Дарина Рудь.

Команда НДЛ інформатизації освіти, під керівництвом Морзе Н.В., проректора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності досліджує етапи впровадження СЕД в університеті, готує ІТ інфраструктуру до впровадження СЕД АПУ та працює над усуненням можливих ризиків розгортання системи. Наразі, уточнюються юридичні складові процесу, тестується відмовостійкість та можливість масштабування системи, визначаються часові рамки проекту. Наступним етапом є повноцінне розгортання системи.

Серед ВНЗ, які прямують до запровадження системи автоматизації електронних документів Київський університет імені Бориса Грінченка є першим у м. Києві.