Images-loading

Відзначення Дня працівників освіти

Відзначення Дня працівників освіти30 вересня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

Всесвітній день учителів за рішенням ЮНЕСКО у всьому світі відзначають з 1994 року, а в Україні свято встановлено «…на підтримку ініціативи працівників освіти України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників освіти» від 11 вересня 1994 році.

Концерт до Дня працівників освіти урочисто розпочався спільним виконанням присутніми Гімну України. З вітальним словом до викладачів, співробітників та гостей звернувся ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Віктор Огнев’юк. «Професія педагога – вічна, оскільки вчитель та ідеї вчителя з’явилися з ідеєю родини, з ідеєю батька і матері. Я хочу подякувати кожному з Вас за Вашу подвижницьку працю, за ту важливу місію, яку Ви виконуєте. Працюймо за честь, за совість, заради добробуту і слави нашої держави», – зазначив Віктор Олександрович.

На заході також відбулась церемонія посвяти в почесні професори Київського університету імені Бориса Грінченкадиригента,композитора, професора, народного артиста України , лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка , художнього керівника Національного академічного оркестру народних інструментів України та члена Наглядової ради Університету Віктора Омеляновича Гуцала за вагомий особистий внесок у розвиток академічного народно-інструментального мистецтва України, популяризацію її багатої духовної спадщини й культурних традицій та формування духовного потенціалу молодого покоління. Члени Вченої ради урочисто одягнули мантію новому почесному професору Університету Грінченка та подякували йому за плідну співпрацю в спільно реалізованих творчих проектах. До привітань усіх присутніх приєднались студенти І та ІІІ курсів спеціальності «Хореографія» з чудовою постановкою і символічним подарунком – святковим короваєм!

Протягом концертної програми усі мали змогу насолодитись запальною грою на баяні, захоплюючими хореографічними постановками, емоційними вокальними композиціями, які підготували студенти нашого Університету в подарунок для освітян.

Також усіх присутніх закликали долучитись до благодійної акції «З Вірою, Надією і Любов’ю», ініційованої студентами-грінченківцями та спрямованої на лікування Софійки Сіверської, якій виповнився один рік.

Вже за традицією захід завершився виконанням гімну Київського університету імені Бориса Грінченка.

Окрім святкового концерту та виступів талановитих колективів з нагоди Дня працівників освіти відбулося нагородження 43 працівників грамотами та подяками Університету. Варто відзначити, що грамотою Міністерства освіти і науки України було нагороджено директора спортивного комплексу Якобчука Зіновія Петровича. Подякою Міністерства освіти і науки України урочисто нагородили викладача циклової комісії музики і хореографії Університетського коледжу Романову Тетяну Вадимівну, викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Рябінко Світлану Миколаївну. Подякою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації було нагороджено директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Войцехівського Михайла Федоровича. Нагрудним знаком «За служіння Університету» був нагороджений доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Бонч-Бруєвич Георгій Федорович.

Колектив Університету та студенти приєднуються до привітань і зичать викладачам та працівникам освіти нових звершень у сфері науки та освіти і невичерпної енергії.