Images-loading

Святковий концерт в Міністерстві освіти і науки України

concert mon 130 вересня 2016 року
Міністерство освіти і науки України

 

 

 

30 вересня 2016 року за ініціативи та під патронатом Ректора Київського університету імені Бориса Грінченка Віктора Олександровича Огнев’юка творчий колектив Інституту мистецтв мав честь брати участь у святковому концерті з нагоди Дня працівника освіти в Міністерстві освіти і науки України. Концертна програма, підготовлена з шаною і любов’ю, була присвячена колективу Міністерства на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Михайлівною Гриневич. У стінах Міністерства, де вибудовується стратегія і тактика всього освітнього середовища України, в цей день лунали яскраві музичні та хореографічні композиції у виконанні студентів і викладачів Інституту мистецтв Університету Грінченка. У святковій концертній програмі були:

  1. Хореографічна композиція «Стежками рідної землі». Постановник – лауреат міжнародних конкурсів Володимир Грек.
  2. Муз. О. Білаша, сл. Д.Павличка «Два кольори» у виконанні заслуженого артиста України Віктора Тетері.
  3. Український народний романс «Карі очі, чорні брови» у виконанні заслуженого діяча мистецтв України Оксани Петрикової та заслуженого артиста України Віктора Тетері.
  4. Інструментальна композиція «Almost like being in love» у виконанні завідувача кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидата педагогічних наук, доцента, лауреата міжнародних конкурсів Олександра Плохотнюка.
  5. Карлос Елета Альмаран «Historia de un Amor» у виконанні Богдана Карпука.
  6. Хореографічна композиція «Рок-н-ролл». Постановка лауреата міжнародних конкурсів Анни Вєтринської.
  7. Муз. і сл. П. Зіброва «Така духмяна світла ніч» у виконанні Каріни Іванової.
  8. «A song for you» у виконанні учасника телевізійного проекту «Х-фактор» Валерія Мирошніченка.
  9. Муз. В. Івасюка, сл. Б. Стельмаха «Лиш раз цвіте любов» у виконанні лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів Тетяни Кулі.
  10. Український танок з бубнами. Постановник - лауреат міжнародних конкурсів – Олег Копієвський. Куратор напряму підготовки «Хореографія» - завідувач кафедри Тетяна Анатоліївна Медвідь.

 

Керівник програми – заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Ганна Григорівна Кондратенко.


Звукорежисери Анатолій Ворона та Дмитро Медвєдєв.