Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Університет Грінченка вітає особовий склад ТСЦ оборони України із Днем Захисника України

tsc z dnem zahysnyka 914 жовтня 2016 року
Тактично-стратегічний центр оборони України

14 жовтня 2016 року, вшановуючи мужність та героїзм наших Захисників у збереженні територіальної цілісності України, творча команда грінченківців привітала із Днем Захисника України, Днем Українського козацтва та Святої Покрови Пресвятої Богородиці особовий склад Тактично-стратегічного центру оборони України культурно-мистецьким патріотичним проектом.

У заході взяли участь студенти та викладачі Інституту мистецтв, співробітники НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів. Святковий настрій створювали: Заслужений артист України Сергій Юрченко, Заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова, студенти мистецьких спеціальностей (хореографи та вокалісти).

Грінченківська громада передала до кімнати відпочинку особового складу ТСЦ оборони України подарунки: телевізор та солодощі.

Цей захід продовжив добру традицію дієвої підтримки та вшанування Університетом Української армії.