Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Тренінг змістового модуля «Лідерство» (для керівників підрозділів)

Тренінг змістового модуля «Лідерство» (для керівників підрозділів)

trening liderstvo 318-19 жовтня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Управління – не тільки складний процес організації діяльності, а й справжнє мистецтво створювати таланти та оновлювати систему. Для вдосконалення цих умінь завідувачі кафедр та керівники інших підрозділів Університету Грінченка 18-19 жовтня пройшли навчальний тренінг за лідерським модулем в рамках програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Тренером була Міляєва Валерія Робертівна, завідувач НДЛ культури лідерства, доктор психологічних наук, професор. Проблематика тренінгової взаємодії була зосереджена на підвищенні управлінської компетентності, зокрема йшлося про: адаптацію стилю управління до умов сучасної освіти; підвищення професійної мотивації викладачів і студентів; розробку і реалізацію нововведень в освітньому середовищі.

Структура тренінгу включала такі інтерактивні методи, як мозковий штурм, проектна робота тощо. Особливе захоплення викликала методика «світове кафе», яка дозволила обмінятись досвідом, вислухати і врахувати думку кожного. Учасники відзначили надзвичайну користь тренінгу для ефективної управлінської роботи та висловили побажання щодо подальшої співпраці.