Images-loading

Мистецький проект грінченківців у Київському міському центрі роботи з жінками КМДА

musteckyj proekt 1819 жовтня 2016 року
Київський міський центр роботи з жінками КМДА

 

 

 

19 жовтня 2016 р. у Київському міському центрі роботи з жінками КМДА відбувся святковий захід з нагоди відзначення Дня українського козацтва «Цвітеш ти пишно, земле моя мила. Ти – не окраїна, Ти – Україна!»

На заході були присутні: члени Спілки жінок міста Києва, ГО «Союз українок», представники Української жіночої діаспори за кордоном, представники Національної Ради жінок України.

Духовним підґрунтям відрізнялись концертні номери студентів-грінченківців, які були відзначені представниками Національної Ради жінок України як високопрофесійні. Концепція цього проекту глибоко розкривала значущі цінності для кожного українця: рідна мова, національна єдність, гідність, повага до традицій, історична пам’ять.

Також неперевершеними були виступи фольклорних гуртів Союзу українок «Боговиця» та «Перевесло», у виконанні яких пролунали старовинні духовні твори, ліричні українські та козацькі пісні.

Засновники Благодійного фонду «Український рушник», члени Всеукраїнської художньої ради та оргкомітету з вишивання рушника-оберега української столиці, подружжя Степаненків, підкреслили важливість національно-патріотичного аспекту таких бінарних заходів для сучасної української молоді.

Цей захід у тісній співпраці із Київською міською державною адміністрацією став традиційним і вже третій рік поспіль відбувається на День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.