Images-loading

Семінар «Як користуватися ресурсами платформи «Web of Science»

seminar Web of Science 120 жовтня 2016 року
вул. МаршалаТимошенка, 13-Б

 

 

 

В Університеті Грінченка триває проведення серії семінарів для науково-педагогічних та педагогічних працівників, співробітників, студентів аспірантів, докторантів з питань використання ресурсів платформи «Web of Science», до якої Університет має тестовий доступ з квітня 2016р.

Учасники мають можливість дізнатися як здійснювати пошук та збір інформації на платформі Web of Science; як визначати найбільш пріоритетні напрями дослідження у своїй галузі знань; як знаходити партнерів для колаборації та організації, які фінансують гранти; як шукати зовнішніх рецензентів для наукового журналу; як підібрати журнал для своєї публікації; як працювати з бібліографічними менеджерами для оформлення списку літератури; як відслідковувати індекс власних цитувань та публікацій співробітників свого підрозділу, університету; як створювати власний профіль в реєстрах вчених Researcher ID та ORCID задля коректної цитованості власних статей, можливості участі в рейтингах науковців міжнародного рівня, подачі заявок на гранти та ін.; як відрізнити «хижацькі» журнали й не потрапити до рук шахраїв та багато іншого.

Семінари вже відбулися на Факультеті права та міжнародних відносин, в Інституті філології та Університетському коледжі. Проводила заняття – науковий співробітників НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Опришко Тетяна.

20 жовтня 2016р. з цією темою виступила представник компанії Thomson Reuters Ірина Тихонкова на Історико-філософському факультеті. Після закінчення доповіді учасники мали змогу поставити свої запитання. Пані Ірина також передала до бібліотеки Університету книгу «Руководство по наукометрии: индикаторы развития науки и технологии».

Серія семінарів триватиме до 4 листопада 2016р. Реєстрація продовжується за посиланням в анонсах на сайті Університету.