Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Семінар «Як користуватися ресурсами платформи «Web of Science»

Семінар «Як користуватися ресурсами платформи «Web of Science»

seminar Web of Science 120 жовтня 2016 року
вул. МаршалаТимошенка, 13-Б

 

 

 

В Університеті Грінченка триває проведення серії семінарів для науково-педагогічних та педагогічних працівників, співробітників, студентів аспірантів, докторантів з питань використання ресурсів платформи «Web of Science», до якої Університет має тестовий доступ з квітня 2016р.

Учасники мають можливість дізнатися як здійснювати пошук та збір інформації на платформі Web of Science; як визначати найбільш пріоритетні напрями дослідження у своїй галузі знань; як знаходити партнерів для колаборації та організації, які фінансують гранти; як шукати зовнішніх рецензентів для наукового журналу; як підібрати журнал для своєї публікації; як працювати з бібліографічними менеджерами для оформлення списку літератури; як відслідковувати індекс власних цитувань та публікацій співробітників свого підрозділу, університету; як створювати власний профіль в реєстрах вчених Researcher ID та ORCID задля коректної цитованості власних статей, можливості участі в рейтингах науковців міжнародного рівня, подачі заявок на гранти та ін.; як відрізнити «хижацькі» журнали й не потрапити до рук шахраїв та багато іншого.

Семінари вже відбулися на Факультеті права та міжнародних відносин, в Інституті філології та Університетському коледжі. Проводила заняття – науковий співробітників НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Опришко Тетяна.

20 жовтня 2016р. з цією темою виступила представник компанії Thomson Reuters Ірина Тихонкова на Історико-філософському факультеті. Після закінчення доповіді учасники мали змогу поставити свої запитання. Пані Ірина також передала до бібліотеки Університету книгу «Руководство по наукометрии: индикаторы развития науки и технологии».

Серія семінарів триватиме до 4 листопада 2016р. Реєстрація продовжується за посиланням в анонсах на сайті Університету.

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Семінар «Як користуватися ресурсами платформи «Web of Science»