Чемпіонат вищої ліги з футболу

chempionat z futbolu 1107, 10 листопада 2016 року

07 листопада 2016 року в матчі 1/8 фіналу Кубку зустрілися команди Київського університету імені Бориса Грінченка та «Авіатор» Національного авіаційного університету. Результат гри: 5:2 на користь Київського університету імені Бориса Грінченка. Голами відзначились: Миколаюк Євген, Коба Владислав, Співаков Андрій, Сапоненко Юрій, Нагула Ян.

Команда Університету Грінченка проходить у ¼ Кубку.

А вже 10 листопада 2016 р. в рамках Чемпіонату Вищої ліги зустрілися команди Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського національного економічного університету. В середині першого тайму Грінченківці взяли м’яч під контроль та домінували протягом всієї гри. В результаті 4:1 перемога Київського університету імені Бориса Грінченка. Голами відзначились: Кандубін Владислав, Коба Владислав, Ткач Вова (2).

Ще одна перемога до нашої скарбнички, рухаємось далі!

Вітаємо команду «Грінченківців» та її тренера – Швеця Сергія Володимировича, старшого викладача кафедри спортивної підготовки Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту!

Чемпіонат вищої ліги з футболу