Images-loading

Святкування Міжнародного дня студентів в Університеті Грінченка

Святкування Міжнародного дня студентів в Університеті Грінченка17 листопада 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

17 листопада 2016 року в рамках Міжнародного дня студентів у великій актові залі Університету відбувся грандіозний студентський театралізований шоу-проект першокурсників «Ось ми які!»-2016.

Обрана концепція мистецького проекту органічно поєднала 10 яскравих та креативних презентацій у єдине ціле – «Студентські увертюри до буденної культури».

Шалений драйв, надпотужна енергетика та молодіжний запал десяти команд огортали кожного присутнього у залі та дарували усім надзвичайно позитивні емоції. Загальна атмосфера свята, натхнений настрій, оригінальність студентських виступів та несподівані рішення – ось такі ознаки цьогорічної шоу-презентації.

По закінченню, всі колективи-учасники отримали Дипломи, солодкі подарунки та бурхливі оплески глядачів. І, як завжди, у фіналі – спільне виконання Гімну Університету.

Також з нагоди Міжнародного дня студентів ректор університету Віктор Огнев’юк нагородив студентський актив за особливі досягнення у навчанні, науковій, соціально-гуманітарній, культурно-мистецькій та волонтерській діяльності.

Дорогі студенти! Ще раз вітаємо Вас з цим чудовим святом молодості, радості, знань і нових звершень, бажаємо і надалі залишатись харизматичними світлими людьми, які прагнуть змінити світ на краще!