Images-loading

В Університеті Грінченка відбувся І Всеукраїнський студентський турнір із філософії

В Університеті Грінченка відбувся І Всеукраїнський студентський турнір із філософії28 - 29 листопада 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

28 - 29 листопада 2016 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся І Всеукраїнський студентський турнір із філософії. Його метою було стимулювання творчої фахової діяльності молодих науковців, проведення зустрічей із представниками різних наукових шкіл, обмін досвідом та ідеями, ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та найновішими тенденціями у філософській системі знань.

У турнірі взяли участь 13 команд із вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації всіх регіонів нашої країни. І місце посіла команда Університету державної фіскальної служби України; ІІ місце розділили команди Львівського національного університету імені Івана Франка та Одеського національного університету імені І.І. Мечникова; ІІІ місце здобули команди Київського університету імені Бориса Грінченка та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Усім учасникам були вручені сертифікати, а переможці отримали дипломи та подарунки від Федерації роботодавців України та Видавництва «Либідь».