Images-loading

День вдячності в Університеті Грінченка

den vdiachnosti UG 11 грудня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

1 грудня 2016 року в концертній залі Університету Грінченка у рамках відкриття традиційної щорічної Грінченківської декади вперше відбувся День вдячності. Почути найщиріші слова вдячності на захід завітали друзі та партнери Університету – усі ті, хто сприяє нашому розвитку.

Неповторну атмосферу знакової події створював Камерний оркестр Університету, який зустрічав гостей у холі І поверху інструментальними класичними творами.

Перед концертною програмою було презентовано фільм «Університет Грінченка: проект майбутнього», що стало своєрідним прологом до святкового вечора. До створення фільму була залучена практично єдина в Україні лабораторія з вбудованих систем, яку Університет створив разом зі своїми надійними партнерами.

«Щиро дякую нашим гостям, друзям, партнерам за те що вони є, за їх співпрацю з нами та реалізацію спільних проектів. Дякую всім студентам і викладачам Університету за їх грінченківський дух і великі досягнення. Дякую владі міста Києва за розвиток Університету Грінченка – це дійсно інвестиція в майбутнє, інвестиція в розвиток України. Чим більше ми вкладаємо у розвиток особистості, тим успішнішою буде наша країна», – зазначив ректор Університету Віктор Огнев’юк.

Урочистості розпочалися з вручення Подяк за плідну співпрацю першому заступнику директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Вікторії Челомбітько; директору Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Юрію Крикунову та члену комісії Київради з питань освіти і науки Дмитру Стрижову.

Знаковою у цей день стала урочиста церемонія посвяти у почесні професори Університету доктора наук, професора літератури та міжкультурної герменевтики Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана, віце-президента Міжнародної асоціації емпіричної естетики, президента Всесвітньої асоціації поетики і лінгвістики та Міжнародного товариства емпіричного вивчення літератури і засобів масової інформації Віллі ван Піра, який уже чотири роки поспіль реалізує спільні освітньо-наукові проекти в Університеті Грінченка.

Загалом на урочистостях було вручено близько 50 подяк кращим іноземним і вітчизняним партнерам Київського університету імені Бориса Грінченка за підтримку, створення позитивного іміджу Університету в медіа-просторі та сприяння у розвитку освітніх, наукових, культурних, соціальних проектів і напрямів.

Протягом усього концерту студенти та викладачі Університету дарували гостям неймовірні хореографічні, вокальні та інструментальні композиції, серед яких віртуозна гра на баяні, бандурах та трубі, неперевершений вальс і зворушливі пісні.

Університет надзвичайно цінує надану довіру та ще раз дякує усім партнерам і друзям за багаторічну плідну співпрацю!