Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Вітаємо збірну команду з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка з перемогою!

Вітаємо збірну команду з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка з перемогою!грудень 2016 року
м. Київ

Вітаємо збірну команду з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка та її тренера - старшого викладача кафедри спортивної підготовки Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Швеця Сергія Володимировича з перемогою у Першості міста Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ (сезон 2015-2016 р.).

Бажаємо подальших перемог!