Images-loading

Програма для міжнародних відділів університетів від Британської Ради

brytanska rada047-8 лютого 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

Британська Рада в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України організувала програму для керівників та співробітників міжнародних відділів українських університетів «Міжнародний відділ університету: кращі практики». Другий модуль програми проходив на базі бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка.

Програма для міжнародних відділів університетів спрямована на професійний розвиток та підвищення компетентностей співробітників відділів міжнародних зв’язків українських університетів. Тренерами виступили Джиліан Олів’єрі, голова департаменту глобального співробітництва Університету Уорвік (Велика Британія) та Стефані Сендфорд, регіональний менеджер міжнародного відділу Університету Ковентрі (Велика Британія).

Учасників програми привітали Ганна Новосад, начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України, Наталія Василюк, заступник директора Британської Ради в Україні, Людмила Таценко, директор освітніх програм Британської Ради в Україні. З окремою промовою, присвяченою програмам Еразмус+ виступила Світлана Шитікова, директор проекту ЄС «Національний Темпус-офіс в Україні».

Другий модуль програми «Міжнародний відділ університету: кращі практики» був присвячений: оптимізації підтримки міжнародних студентів (вступ, обмін, інтеграція в студентському середовищі і в країні), розвитку міжнародного партнерства і співпраці в дослідницькій діяльності та залученню фінансування та управління коштами (національними, міжнародними (Erasmus+, Horizon 2020), корпоративними, благодійними).

Київський університет імені Бориса Грінченка представляли наукові співробітники НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Виговська Ольга та Коргуник Юлія.