Images-loading

Мистецький проект до Дня Святого Валентина "Натхнення, Музика, Любов..."

Мистецький проект до Дня Святого Валентина  "Натхнення, Музика, Любов..."14 лютого 2017 року
м. Київ, вул. М Тимошенкка, 13-Б

 

 

 

14 лютого 2017 року в концертній залі Університету Грінченка з аншлагом відбувся романтичний мистецький проект до Дня всіх закоханих «Натхнення, музика, любов…», ініційований викладачами кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв.

Лейтмотивом творчої ідеї стала музика любові, створена заслуженими діячами мистецтв України В’ячеславом і Тимуром Полянськими у їх неперевершеному живому виконанні. Також у програмі пролунали світові вокальні хіти.

Примою мистецького вечора стала заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова, яка подарувала різностильові проникливі, ліричні та запальні вокальні композиції соло та в дуеті з заслуженими артистами України Віктором Тетерею і Сергієм Юрченком.

У проекті взяли участь студенти класу Оксани Петрикової, лауреати Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Тетяна Куля, Богдан Карпук.

Характерні хореографічні композиції у супроводі Романа Куки (кларнет) артистично виконали студенти-артисти Театру танцю «Грін» (художній керівник Тетяна Медвідь, хореографія Володимира Грека, В'ячеслава Вітковського, Ганни Лащенко). Це привнесло у концертну програму доброго гумору та яскравого колориту.

Дуже органічно, на високій емоційній ноті, у виконанні Оксани Перепельченко та Сергія Юрченка пролунали поетичні рядки Ліни Костенко, Олени Теліги, Володимира Сосюри, Юрія Рибчинського, Миколи Луківа, Вадима Крищенка, Юрія Удода.

Мистецький проект завершився прем’єрою композиції «Наодинці з Києвом…» (музика Тимура Полянського, вірші Михайла Євшина) у виконанні всіх учасники заходу.

Глядачі у захваті аплодували митцям, дякуючи за неперевершений талант, високий професіоналізм та невичерпне натхнення. Браво!