Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Створено первинну організацію НСЖУ в Інституті журналістики

Створено первинну організацію НСЖУ в Інституті журналістики

nac spilka ukrainy 1213 лютого 2017 року
м. Київ, вул. М Тимошенкка, 13-Б

13 лютого 2017 р. в Інституті журналістики було створено первинну організацію Національної спілки журналістів України Університету Грінченка.

До новоствореного об’єднання увійшли викладачі та співробітники Інституту журналістики разом із колегами по фаху. Всього до лав первинної організації долучилися 19 осіб.

Зазначимо, що студенти Інституту журналістики віком від 18 років з творчим доробком також можуть вступити до первинної організації Національної спілки журналістів України Університету Грінченка.

Під час зібрання голова Київської регіональної організації НСЖУ Михайло Сорока вручив членські квитки Національної спілки журналістів України.

Далі, як і належить, відбулись установчі збори первинної організації Національної спілки журналістів України Інституту журналістики Університету Грінченка, на яких розглянули такі питання, як: стратегія розвитку об’єднання, взаємодія з районною адміністрацією тощо.

Вітаємо колег!

Бажаємо вам наснаги, успіхів, плідної праці та творчих здобутків.