Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Нагородження співробітників за найвищі досягнення у рейтинговому оцінюванні «Лідер року – 2016»

LR 916 лютого 2017 року
м. Київ, вул. М Тимошенкка, 13-Б

16 лютого на засіданні Вченої ради Університету відбулася церемонія нагородження співробітників за найвищі досягнення у щорічному рейтинговому оцінюванні професійної діяльності науково-педагогічних, педагогічних і наукових працівників Університету “Лідер року – 2016”:

• Сисоєву Світлану Олександрівну, завідувача науково-дослідної лабораторії освітології, доктора педагогічних наук, професора, академіка НАПН України;
  • Буйницьку Оксану Петрівну, завідувача науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти, кандидата педагогічних наук, доцента;
  • Тимошенко Наталію Євгенівну, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, кандидата педагогічних наук;
  • Мартинчук Олену Валеріївну, завідувача кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини, кандидата педагогічних наук, доцента.

Вітаємо колег та бажаємо подальших звершень у професійній діяльності!