Images-loading

Дидактичний модуль Програми підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників

dydaktychnyj modul 530-31 березня 2017 року
м.Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Нове важливо не тільки побачити, а й відчути! Саме тому викладачі Університету Грінченка мали можливість 30-31 березня 2017 р. в рамках Програми підвищення кваліфікації пройти навчання з дидактичного модуля. Заняття проводив Жильцов Олексій Борисович, проректор з науково-методичної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент.

У позитивній робочій атмосфері учасники групи працювали два дні. Першого дня викладачі разом з Олексієм Жильцовим детально знайомились з правилами розробки і представлення освітніх програм та освітніх профілей, виконували практичні вправи щодо формулювання результатів навчання відповідно до європейських стандартів. Кожний учасник групи намагався правильно сформулювати результати навчання з того навчального курсу, який ними викладається. Також в цей день викладачі обговорювали питання, що пов’язані з організацією та запровадженням у практику роботи навчання, заснованого на дослідженнях. Учасники заходу ділилися власним досвідом, а також активно обговорювали повідомлення своїх колег.

Другий день розширив знання щодо використання засобів сучасних інформаційних технологій у практику роботи викладача вищої школи. Слухачі власноруч за комп’ютером вчились створювати ментальні карти, а також жваво обговорювали можливість використання такого дидактичного засобу при навчанні студентів.

Викладачі відзначили, що здобута інформація у теплій психологічній атмосфері єдинодумців стала цінним ресурсом для професійного зростання.