Images-loading

Першість Університету з оздоровчої аеробіки

Pershіst Unіversitetu z ozdorovchoї aerobіki0925 квітня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

 

25 квітня 2017 року у спортивному комплексі навчального корпусу №1 відбулася Першість Київського університету імені Бориса Грінченка з оздоровчої аеробіки. Організатором події стали кафедра фітнесу та рекреації Факультету здоровя, фізичного виховання та спорту.

У змаганнях взяли участь 13 команд, 143 студента різних структурних підрозділів Університету. Кращими були визнані команди студентів І курсу Інституту журналістики, Інституту філології, Історико-філософського факультету, Факультету права та міжнародних відносин, Інституту людини, Факультету здоров′я, фізичного виховання і спорту (спеціальність «Здоров’я людини») (тренери - викладачі кафедри фітнесу та рекреації Л.І.Данило, Н.Г. Гаврилової, І.І.Бистра, Н.Л.Боляк).

Серед студентів Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту (спеціальність «Фізичне виховання») кращими визнані команди І курсу та ІІІ курсів (тренери – викладачі кафедри фітнесу та рекреації Н.Л.Боляк, І.І.Бистра, О.С.Кожанова).

За результатами змагань найкращі три команди взяли участь у Фестивалі шкільних та студентських груп підтримки «Вперед Оболонь!» в рамках соціального проекту Університету «З Києвом і для Києва» за програмою Чемпіонату міста Києва з чирлідингу.

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів!

 

Матеріали надано: Кафедра фітнесу та рекреації Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту

Автор: Боляк А.А.