Ви тут: Головна Про Університет Новини Події В Університеті Грінченка відбулося засідання робочої групи щодо підготовки проекту «Нова українська школа»

В Університеті Грінченка відбулося засідання робочої групи щодо підготовки проекту «Нова українська школа»19 травня 2017 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

19 травня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка за участі заступника Міністра освіти і науки України Павла Кузьмовича Хобзея, ректора Університету Грінченка Віктора Олександровича Огнев’юка, співробітників Інституту модернізації змісту освіти відбулося чергове засідання робочої групи щодо підготовки навчально-методичного забезпечення початкової школи у контексті проекту «Нова українська школа».