Images-loading

Дебати «Успішність діяльності Наукового товариства: стратегії та передбачувані ризики»18 травня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

18 травня 2017 року у рамках Фестивалю науки та до Всесвітнього дня вишиванки команда Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка провела дебати «Успішність діяльності Наукового товариства: стратегії та передбачувані ризики». Обговорення велося за трьома напрямами:

• проблеми організації роботи наукових товариств;
  • зовнішня діяльність Наукового товариства: співпраця з організаціями та навчальними закладами;
  • мотиваційний аспект розвитку молодіжної науки в Університеті Грінченка.

Кожна команда складалася зі студентів, аспірантів та молодих вчених з різних структурних підрозділів. Під час дебатів було визначено основні виклики в діяльності Наукового товариства, а також здійснено мозковий штурм щодо шляхів вирішення існуючих проблем.

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Автор: Кузьменко О. М.