Images-loading

Відкрита лекція викладача Колумбійського університету (США), мовознавця Юрія Шевчука23 травня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

23 травня у Київському університеті імені Бориса Грінченка відомий мовознавець, викладач Колумбійського університету (США) Юрій Шевчук прочитав лекцію «Мова та війна» для студентів та викладачів Університету Грінченка, у якій детально розкрив історичні форми асиміляційного тиску; висловив міркування щодо політики змішування «мови з язиком»; проаналізував використання української та російської мов у ЗМІ; наголосив на тому, що мовна ситуація зумовлена політичними, економічними та культурними трансформаціями у суспільстві.

Студенти та викладачі мали змогу поставити запитання та взяти участь в обговоренні, чому мовне питання в Україні є на часі.

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Автор: Кузьменко О. М.