Images-loading

Відбувся другий Форум ректорів українських і китайських університетів

Відбувся другий Форум ректорів українських і китайських університетів23 червня 2017 року
Київський національний університет імені Тараса Шевченка

 

  

  

 

23 червня 2017 року відбувся другий Форум ректорів українських і китайських університетів на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У Форумі взяли участь 37 представників університетів Китайської Народної Республіки та 26 ректорів вишів України, у тому числі ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Віктор Огнев’юк.

Одночасно з Форумом пройшло друге засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою, співголови – Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Міністр освіти КНР Чень Баошен.

Форум був присвячений актуальним питанням розвитку двосторонніх відносин у сфері освіти між двома країнами і підведенню підсумків за період з часу проведення першого Форуму у 2012 році. Доповіді ректорів обох країн засвідчили, що за п’ять років українсько-китайські відносини зміцніли, особливо у сфері освіти і науки. Зокрема, зросла академічна мобільність студентів і викладачів, зміцнилася наукова співпраця між університетами КНР та України, розвинулася сфера викладання української та китайської мов у країнах-партнерах.

Друга частина Форуму була присвячена офіційному підписанню договорів про співпрацю між вищими навчальним закладами України та КНР. Ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк та ректор Чжецзянського педагогічного університету Цзян Гоцзюнь підписали договір, яким поновлено співпрацю між двома вишами у сфері академічної мобільності, вивчення української та китайської мов, реалізації спільних наукових досліджень. Після цього офіційна делегація Чжецзянського педагогічного університету на чолі з ректором відвідали Університет Грінченка.

Дякуємо нашому партнеру – Чжецзянському педагогічному університету – за можливість співпраці!