Триває реконструкція внутрішнього дворика

Триває реконструкція внутрішнього дворикаКиївський університет імені Бориса Грінченка

У літній період в навчальному корпусі №1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) здійснюється перший етап реконструкції внутрішнього дворика. На другому етапі планується встановлення скляного розсувного даху. Нова концепція внутрішнього дворика розроблена та втілюється професійною робочою групою, яка врахувала усі можливі нюанси реалізації проекту.

Реконструкція здійснюється коштами Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка, внески до якого робили студенти та співробітники Університету.

В подальшому на даній локації будуть проводити наукові, мистецькі, розважальні та спортивно-дозвіллєві заходи Університету.

Сучасний, креативний та комфортний простір стане для усіх грінченківців одним з найбільш натхненних місць в Університеті.

Нижче світлини дворика до та під час ремонтних робіт, а також попередній макет нового проекту (фото у послідовності з першої до восьмої).

Матеріали надано: НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Автор: Лінкова О.О.

Триває реконструкція внутрішнього дворика