Images-loading

Набір на бакалаврські та магістерські програми відкритий!

Набір на бакалаврські та магістерські програми відкритий!12 липня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

     

 

 

Зранку, 12 липня 2017 року, Приймальна комісія Київського університету імені Бориса Грінченка розпочала прийом документів від абітурієнтів, які мають бажання вступити до нашого навчального закладу на бакалаврські та магістерські програми. Приймальна комісія працює за адресою: вулиця Маршала Тимошенка, 13-Б, корпус №1. На кожному етапі подачі документів абітурієнтам допомагають студенти-волонтери та співробітники Університету, яких легко побачити, оскільки вони вирізняються серед інших корпоративними футболками, краватками, шаликами тощо.

Цьогоріч більшість із тих, хто вступають на перший курс бакалаврських програм, подають заяви в електронному вигляді, якщо інше не передбачене Правилами прийому. В Університеті працює консультаційний пункт (к.116), де всі охочі одержують необхідну консультацію та кваліфіковану допомогу щодо створення особистого електронного кабінету і подачі електронної заяви на вступ до будь-якого вишу України.

Вступники, які закінчили дев’ять класів і мають бажання навчатись в Університетському коледжі за програмами молодших спеціалістів ще декілька днів (до 14 липня включно) можуть подати документи за адресою проспект Гагаріна, 16.

Нагадуємо, що Приймальна комісія Університету Грінченка працює у будні дні з 9.00 до 17.00; 22, 23, 29, 30 липня 2017 р. робота Приймальної комісії регулюється розкладом проведення співбесід, вступних іспитів та фахових випробувань; 05 та 06 серпня 2017 р. Приймальна комісія працює з 9:00 до 18:00. Чекаємо на Вас, дорогі вступники!