Новини з Приймальної комісії

Новини з Приймальної комісії02 серпня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Сьогодні, 2 серпня 2017 року, до Київського університету імені Бориса Грінченка завітало багато вступників, а саме ті, хто одержав рекомендацію на бюджетне місце навчання. Впродовж найближчих днів абітурієнти, які рекомендовані на бюджетні місця, мають виконати вимоги до зарахування, а саме подати оригінали документів про попередню освіту та сертифікат ЗНО. Рекомендації на бюджетні місця одержали 439 вступників на базі повної загальної середньої освіти. Саме вони почнуть навчання за новими освітніми програмами бакалаврського рівня, що розроблені фахівцями Університету із залученням як науковців, так і роботодавців-практиків.

В ці спекотні дні Приймальна комісія буде працювати в особливому режимі – до останнього абітурієнта. Чекаємо на Вас, дорогі вступники!

Новини з Приймальної комісії