Images-loading

Відкриття Міжнародного Тижня Відкритого Доступу. Студентський флешмоб Університету Грінченка23 жовтня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

23–29 жовтня 2017 р. увесь світ відзначає Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, який проходить цьогоріч під гаслом «Open in order to…»«Відкритий, щоб…».

Студенти Університету Грінченка долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Відкрий замок». В кожному Університеті чи регіоні було обрано майданчик знань, де в єдиний час 23 жовтня згуртувалася студентська молодь і утворила своєрідний «живий замок» (символ Open Access), який поступово відкрився.

Відтак, студентська молодь Університету Грінченка засвідчила свою підтримку всесвітнього руху за Відритий доступ – безкоштовного повнотекстового доступу до наукових та навчальних матеріалів у глобальній мережі та усунення будь-яких перешкод на шляху доступу до інформації!

Детальніше на сайті бібліотеки

Матеріали надано Бібліотекою Університету Грінченка