Images-loading

Великий День відкритих дверей в Університеті Грінченка

Великий День відкритих дверей в Університеті Грінченка

29 листопада 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б 

 

 

 

 

29 листопада 2017 року в Університеті відбувся великий День відкритих дверей, на який завітали близько 100 учнів 9-10 класів київських шкіл. Захід було організовано спільно з відділом профорієнтації Оболонського районного центра зайнятості.

Співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності організували для школярів і вчителів екскурсію, у ході якої гості відвідали спорткомплекс, бібліотеку, центри компетентностей. Також абітурієнти мали змогу ознайомитися з особливостями Нової освітньої стратегії, запровадженої у 2017 році, та оцінити рівень матеріально-технічної бази.

Фінальним етапом Дня відкритих дверей стала загальна презентація Університету, де учні отримали детальну інформацію про спеціальності, курси доуніверситетської підготовки та поради щодо вибору майбутньої професії.

Особливий захват у абітурієнтів викликали яскраві відеоролики, створені студентами різних спеціальностей.

Також присутні гості із задоволенням прослухали інформацію про цікаві проекти і конкурси для школярів, ініційовані співробітниками Університету, що надихнуло їх не лише на участь, а й на перемоги.

Приємним завершенням заходу стала грінченківська вікторина, у якій школярі, завдяки отриманим знанням про Університет, вигравали корпоративні подарунки.

Упродовж усього заходу абітурієнти ставили хвилюючі їх питання та отримували вичерпні відповіді від співробітників відділу доуніверситетської підготовки.

 

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності