Вітаємо переможця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво»!

17-19 квітня 2018 року
м. Кропивницький

17-19 квітня на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво».

За результатами виконання конкурсних завдань Олімпіади у двох турах диплом ІІ ступеня у номінації народні інструменти (клавішні:баян, акордеон) здобув Багдасар Георгій, студент V курсу Інституту мистецтв.

Вітаємо переможця та його наукового керівника Черказову Євгенію Іванівну, професора кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв, Народну артистку України.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Вітаємо переможця Всеукраїнської студентськ...