Images-loading

Візит науковців Національного інституту соціального розвитку Китайської академії соціальних наук

Візит науковців Національного інституту соціального розвитку Китайської академії соціальних наук

23 квітня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

  

23 квітня 2018 року делегація науковців Національного інституту соціального розвитку Китайської академії соціальних наук на чолі з директором Чженом Йі з офіційним візитом відвідала Київський університет імені Бориса Грінченка.

Під час візиту гості прочитали лекції про соціальні аспекти та особливості розвитку суспільства Китаю. У своїй доповіді директор інституту Чжен Йі розповів студентам та викладачам Університету Грінченка про сучасні тенденції збільшення відсотку населення середнього класу і його значимість для Китаю. Заступник директора Фен Ксіянг ознайомила з різноплановими заходами у сфері управління громадами в умовах китайського міста. Доцент Інституту Ю Шаосян презентував досвід запровадження у КНР системи страхування довготривалого догляду, а доцент Ма Фен ознайомив слухачів з особливостями національного управління Китаю в новій епосі.

У ході візиту були проведені дружні зустрічі та переговори між представниками обох закладів, у результаті яких сторони дійшли висновку, що активізація дослідницької співпраці, академічних обмінів між установами стане важливим напрямом оптимізації підготовки нової генерації науковців, прискорить становлення надійних україно-китайських зв’язків і плідної співпраці в науковій та освітній сферах.

 

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти