Images-loading

Урочисті заходи до Дня Матері

Урочисті заходи до Дня Матері

13 та 14 травня 2018 року
м. Київ

 

 

  

13 та 14 травня 2018 р. у столиці відбулись урочисті святкові заходи з нагоди відзначення Дня Матері, до проведення яких долучилися грінченківці (співробітники НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів, викладачі та студенти Інституту філології, Інституту мистецтв):

  • 13 травня Київський університет імені Бориса Грінченка гідно представив свою творчість та таланти студентів і викладачів на сцені Літньої естради Центрального парку культури та відпочинку «Міський сад», що на Печерських пагорбах, і подарував киянам та гостям столиці концертну програму «Батько і мати – два рідні є крила». Студенти та викладачі Університету вшанували матерів, сини чиїх загинули на Майдані Гідності та у зоні АТО.
    Свято 13 травня відбулось за підтримки Всесвітнього Союзу Українок. Разом із грінченківцями у концерті брала участь Народна артистка України, Герой України – Ніна Матвієнко.
  • 14 травня викладачі та студенти нашого Університету за підтримки Київської міської державної адміністрації, Департаменту соціальної політики міста Києва привітали із Днем Матері багатодітні родини, одиноких матерів та матерів, які виховують дітей із інвалідністю. Захід відбувся у Столичному будинку ветеранів

Проведення свята мало на меті відродження національних традицій, звичаїв рідного народу, захисту прав, здоров’я матері та дитини, захисту прав жінок, патріотичне виховання молоді.

 

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів