Images-loading

Урочиста церемонія Посвяти у студенти першокурсників Київського університету імені Бориса Грінченка

Урочиста церемонія Посвяти у студенти першокурсників Київського університету імені Бориса Грінченка

31 серпня, 1 вересня 2018 р.
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

31 серпня та 1 вересня 2018 року новий навчальний рік у Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочався із офіційних урочистих заходів - посвяти у студенти-першокурсники!

 

На цій святій землі здійсняться мрії

Усіх, хто їй належне віддає,

Усіх, хто має віру і надію

І знає про покликання своє!

Всім першокурсникам ми дуже раді,

Вітає вас грінченківська родина!

На ваші сили, розум і таланти

Чекає незалежна Україна!

 

Сьогодні для всієї грінченківської родини незабутня подія! До нашої грінченківської громади приєдналися вчорашні абітурієнти, а від сьогодні вже студенти-грінченківці – більше ніж 3000 представників української молоді, з якою весь український народ пов’язує свої найкращі надії та сподівання, адже ті, хто переступив цьогоріч поріг найпрестижнішого авангардного університету столиці нашої держави, це, - майбутня еліта освіти і науки України!

Сьогодні грінченківська родина – це майже 10 тисяч студентів, викладачів та інших співробітників, натхненних людей-творців, ініціаторів сучасних проектів у житті громади, активних учасників розбудови міжнародної співпраці. завдяки багатовекторній діяльності університету наші студенти-грінченківці мають змогу стажуватися у зарубіжних університетах.

Студентський парламент Університету є активним членом Української асоціації студентського самоврядування. У його діяльності багато унікальних програм, спрямованих на лідерський розвиток та успішні проекти.

В Університеті активно розвивається студентська наука: щороку збільшується кількість переможців Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт та Всеукраїнських предметних олімпіад.

Новою освітньою стратегією Університету створено всі умови для максимального наближення навчання до потреб ринку праці, запитів сучасного суспільства та оволодіння максимальним набором практичних компетентностей у кожній галузі.

Урочиста церемонія Посвяти у студенти першокурсників Київського університету імені Бориса Грінченка, вже давно стала дороговказом і дорожньою картою кожного студента-грінченківця, адже саме в цей день закладаються патріотичні, духовні та інтелектуальні аспекти у душі та серці кожного під час загального виконання Гімну України, Гімну Університету, хвилини мовчання, прекрасних поетичних рядків, які лунають зі сцени.

Дорогі студенти-першокурсники! Бажаємо Вам, щоб цей урочистий святковий день став для кожного із Вас світочем на шляхах реалізації Ваших мрій, задумів, проектів і життєвих планів. Бажаємо всім миру і високих злетів до вершин конкурентоспроможної сучасної людини!

 

Барвиста осінь намалює небо синім,

Таким прозорим і ясним, мов скло,

І полетить в небеснім верховинні

Ключ журавлів, шукаючи тепло.

Поповниться грінченківська родина

Розмаєм знань, талантів і наснаг.

Майбутня слава й гордість України

Сьогодні у громаді поміж нас!